Privatumo sąlygos

Mūsų tikslas yra Jums suteikti kokybiškus baldus patogiai, internetu, nepaliekant savo namų komforto. Mums taip pat svarbu, kad žinotumėte apie tai kaip renkame ir tvarkome Jūsų asmeninius duomenis. Parašėme šį privatumo sąlygų dokumentą, kad paaiškintume, kokią informaciją renkame apie vartotojus ir kokiais tikslais ją naudojame. Stengiamės, kad mūsų pozicija būtų lengvai suprantama ir aiškiai suvokiama.

Informacijos rinkimui naudojame šiuos būdus:

 1. Kai norite susisiekti su mumis, duodami mums leidimą rinkti ir naudoti informacija apie jus, kaip Leggi.lt vartotoją, bus prašomas sutikimas naudoti apie jus surinktą informaciją. Surinktos Jūsų asmeninės informacijos sąrašas yra toks:
  – Vardas,– Pavardė,

  Telefono numeris,

  – El. pašto adresas,

  – Pristatymo adresas (gatvė, namas, butas, pašto kodas).

  Taip pat įtraukiama informacija apie klientų jau įsigytus produktus ir paslaugas.

 2. Naudojant šias paslaugas, internetinė svetainė taip pat renka techninę informacija naudojant slapukus (cookies).

Slapukai

Sudarome ir saugome Naudotojo slapukus su tikslu pagerinti tinklapio naudojimo patogumą. Slapukas yra nedidelis tekstinis failas, kurį internetinės svetainės išsiunčia ir įrašo į Naudotojo kompiuterį, kai jis lankosi internetėse svetainėse. Slapukas įrašomas Naudotojo interneto naršyklės failų kataloge. Jei Naudotojas anksčiau lankėsi tinklalapyje, naršyklė nuskaito slapuką ir perduoda atitinkamą informaciją elementui, kuris slapuką pradžioje įrašė. Slapukų pašalinimas priklauso nuo Naudotojo naršyklės ir atliekamas per naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie slapukų naudojimą galite rasti adresu www.aboutcookies.org.

Kokiais tikslais naudojame slapukus

 • Pirkinių krepšelio turinys – išsaugojus pirkinių krepšelio turinį, naudotojui nereikia nerimauti dėl jo pasirinktų prekių praradimo ir kitą kartą jis gali tęsti ten kur uždarė naršyklę.
 • Prisijungimo būsena – Naudotojo prisijungimo informacija yra išsaugoma, tai reiškia, kad vėlesniuose apsilankymuose mūsų internetinėje parduotuvėje naudotojas prisijungia automatiškai, todėl nereikės nuolat suvedinėti savo prisijungimo duomenų.
 • Google Analitika – Naudotojų duomenys yra saugomi naudotojų statistikos rinkimo tikslais. Be to, Google Analitikos duomenyse taip pat saugomas Naudotojo IP adresas. Statistika leidžia mums turėti apžvalgą apie Naudotojų elgesio įpročius, išryškinant tinklapio trūkumus ir padarant elektroninę parduotuvę ilgalaikėje perspektyvoje labiau personalizuotą ir patogesnę naudotojams.

Svarstote, ką darysime su surinkta informacija?

Surinktą informaciją naudojame paslaugos teikimo tikslais. Todėl nerenkame informacijos apie Naudotojus, kuri nėra būtina paslaugai teikti. Su Naudotoju susijusi informacija yra prieinama pagal poreikį:

 • Internetinei svetainei
 • Gamybos stebėtojams
 • Svetainę valdančiai organizacijai
 • Transporto paslaugas teikiančiam partneriui

Visi susiję partneriai laikosi panašių principų kaip ir mes ir saugo bei naudoja naudotojo asmens duomenis pagal tuos pačius pagrindinius principus. Siekiant apsaugoti Naudotojo interesus, asmens duomenys tarp skirtingų šalių tvarkomi tik sutarties pagrindu.

Klientų duomenis naudojame gamybos, sąskaitų faktūrų išrašymo ir apskaitos tikslais.

Logistikos partneriams Vartotojo duomenys yra svarbūs paslaugos teikimo tikslais. Nesurinkus pagrindinių duomenų, paslaugos teikimas neįmanomas.

Rinkdami statistinius duomenis atsižvelgiame į naudotojo interesą gauti patogesnes paslaugas ir užtikrinti sklandų svetainės veikimą. Statistiniai duomenys leidžia mums analizuoti Naudotojų elgsenos modelius naudojantis žiniatinklio paslauga, todėl galime matyti, kokio turinio puslapiais Naudotojai lankosi dažniausiai ir kur susiduria su trūkumais.

Tiesioginis rinkodaros pranešimas

Jei bus susidomėjimas, siųsime Vartotojui naujienlaiškius apie atnaujintus produktus, paslaugas ir sąlygas. Norėdamas gauti naujienlaiškius, Vartotojas turi duoti sutikimą. Jei Vartotojas nebenori gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų, jis turėtų pasirinkti atitinkamą atsisakymo nuorodą el. laiško apačioje arba išsiųsti užklausą adresu info@leggi.lt.

Jei asmens duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, naudotojas turi teisę bet kuriuo metu nesutikti su pirminiu ir tolesniu savo asmens duomenų tvarkymu, apie tai informuodamas klientų aptarnavimo skyrių adresu info@leggi.lt.

Kaip ir kada mes dalinamės duomenimis?

„ERRIX Ideas OÜ” yra tarptautinis paslaugų teikėjas. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, sutinkate, kad jūsų duomenys gali būti naudojami paslaugų teikimo tikslais už jūsų šalies ribų.

Su Naudotoju susijusi informacija prieinama tik Naudotojui, gamybos stebėtojams, svetainę administruojančiai įstaigai ir transporto paslaugas teikiančiam partneriui.

ERRIX Ideas OÜ dalysis Naudotojo duomenimis su oficialiomis institucijomis, jei bus pagrįstų priežasčių manyti, kad Naudotojo elgesys yra kenkėjiškas Bendrovės ar kitų Naudotojų atžvilgiu.

Bendravimas su bankais atsiskaitant už pirkinius yra šifruojamas, kad būtų užtikrintas Naudotojo asmeninės bankininkystės duomenų saugumas. Internetinė parduotuvė neturi prieigos prie bankinės informacijos.

Kitais atvejais asmens duomenis trečiosioms šalims perduosime tik gavę asmens, kurio duomenys perduodami, sutikimą.

Kiek laiko saugome naudotojo informaciją?

Duomenys bus aktyviai naudojami geriausiais Kliento interesais ir tiek laiko, kiek tai būtina tikslui, dėl kurio teikiama paslauga, pasiekti. Laikotarpis, kurį duomenys gali būti saugomi kliento interesais, neribojamas. Duomenys ištrinami pateikiant raštišką kliento prašymą, išsiųstą adresu info@leggi.lt. Duomenų ištrynimo procesas bus taikomas visoms susijusioms sistemoms, įskaitant mūsų ir mūsų partnerių atsargines kopijas.

Jūsų, kaip Naudotojo, teisės tvarkyti savo duomenis

Kaip klientas turite teisę bet kuriuo metu susipažinti su savo asmens duomenimis, pateikdami prašymą adresu info@leggi.lt. Prieiga prie asmens duomenų negalima, jei tokią teisę riboja įstatymai.

Turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti jūsų asmens duomenis, išskyrus tuos atvejus, kai įstatymai leidžia tvarkyti jūsų asmens duomenis be jūsų sutikimo. Sutikimo atšaukimas neturi įtakos duomenų tvarkymo, kuris buvo atliktas remiantis sutikimu iki atšaukimo, teisėtumui.

Jei pastebėsite, kad jūsų asmens duomenys tvarkomi nesilaikant sutarties sąlygų arba įstatymų, turite teisę reikalauti, kad ERRIX Ideas OÜ nutrauktų jūsų asmens duomenų tvarkymą ir prieigos prie jų suteikimą bei ištrintų surinktus duomenis. Prašymą galite pateikti paslaugų teikėjui ERRIX Ideas OÜ adresu info@leggi.lt arba kreiptis į Duomenų apsaugos inspekciją adresu www.aki.ee.

ERRIX Ideas OÜ yra atsakingas asmens duomenų tvarkytojas, ERRIX Ideas OÜ perduoda mokėjimų atlikimui būtinus asmens duomenis įgaliotam tvarkytojui MONTONIO OÜ.

Kaip su mumis susisiekti

Jei turite klausimų apie mūsų privatumo politiką, kviečiame susisiekti su mumis: