Pardavimo sąlygos

Kainos ir mokėjimas

Visos kainos nurodytos eurais su PVM.
Už prekių užsakymą galite atsiskaityti bet kuriuo bankiniu pavedimu.

Kaip pirkti leggi.lt el. parduotuvėje?

Pasirinkite patinkančius produktus ir pridėkite juos į savo pirkinių krepšelį.
Kai visi norimi produktai atsidurs pirkinių krepšelyje, užpildykite reikiamus laukus ir pasirinkite pristatymo ir mokėjimo būdus.

Garantija

Kaip numatyta teisės aktuose, visiems produktams galioja garantija. Kaip garantijos liudijimas tarnauja sąskaita/pirkimo kvitas. Garantija negalioja, jei prekės apgedimas kyla dėl neteisingo produkto naudojimo ar produkto nusidėvėjimo.

Privatumas

Visus Leggi.lt apsilankymo ir pirkimo metu gautus kliento asmens duomenis laikome kaip konfidencialią informaciją. ERRIX Ideas OÜ neatskleidžia gautų duomenų trečiosioms šalims, taip pat klientas turi teisę pareikalauti savo duomenų ištrynimo iš Leggi.lt duomenų bazės.

Šiose sąlygose nenumatytiems klausimams vadovaujamės galiojančiais Estijos teisės aktais. Jūsų ir ERRIX Ideas OÜ tarpusavyje susiję ginčai dėl prekių užsakymo ir perkimo per Leggi.lt sprendžiami derybų būdu. Nesutariant, Jus turite teisė kreiptis į Vartotojų apsaugos tarnybą siekiant apsaugoti savo teises.

Papildoma informacija

ERRIX Ideas OÜ pasilieka teisę keisti Leggi.lt turinį, identifikavimą, naudojimą, techninius detales, sistemas, darbo laikus ir kt. Daugiau informacijos apie produktus, pristatymą, mokėjimo sąlygas ar kitas svarbias detales galite sužinoti skambindami telefonu (+372) 566 50 556 arba el. paštu info@leggi.lt.

Asmens duomenys

ERRIX Ideas OÜ yra atsakingas asmens duomenų tvarkytojas, ERRIX Ideas OÜ perduoda mokėjimų atlikimui būtinus asmens duomenis įgaliotam tvarkytojui MONTONIO OÜ.